Firma doradcza

Jesteśmy firmą doradczą, która od 17 lat pomaga markom w ich rozwoju poprzez wsparcie sprzedaży. Przyjmuje to postać najczęściej długofalowych programów lojalnościowych, które obsługujemy kompleksowo, wykorzystując autorskie narzędzia technologiczne oraz własne zasoby kadrowe, prawne i magazynowe. Tworzymy spersonalizowane rozwiązania i dostarczamy technologię o funkcjonalnościach unikalnych na rynku. Z naszych usług korzystają m.in.: Ergo Hestia, PPG Polska, Kraków Airport, Blachotrapez.

Spersonalizowane programy lojalnościowe

Wyróżnia nas tworzenie rozwiązań szytych na miarę. Elastycznie dopasowujemy się do potrzeb Twojej organizacji oraz właściwych Twojej marce kanałów dystrybucji, sieci sprzedaży i specyfiki rynku.

Przeanalizujemy i zaprojektujemy Twój świat wsparcia sprzedaży

Projektujemy, wdrażamy i obsługujemy projekty od A do Z. Trzy podstawowe filary naszej działalności to:

1.
Analityka

wiedza ekspercka pozwala nam rozkładać procesy biznesowe na czynniki pierwsze. W ramach analizy przedwdrożeniowej dokonujemy audytu, dzięki któremu możemy odpowiedzieć w najlepszy sposób na potrzeby działów marketingu i sprzedaży.

2.
Narzędzia

efektem analizy jest budowa modelu programu lojalnościowego, w oparciu o nasz autorski, umożliwiający personalizację, system Pro.loyalty, a także narzędzia takie jak grywalizacja, quizy, ankiety oraz stale powiększany katalog nagród.

3.
Wdrożenie

zespół naszych doświadczonych specjalistów czuwa nad przebiegiem programów, zapewniając szkolenia wewnętrzne, obsługę infolinii, magazynowanie oraz wysyłkę nagród.

Filozofia pracy Pro.fill

Na co dzień przyświecają nam następujące wartości: Indywidualne podejście, Rzetelność, Zaangażowanie, Uczciwość, które można nazwać jednym słowem - Profesjonalizm. Bardzo cenimy bezpośredni kontakt i bliską współpracę, dlatego jako specjaliści zorientowani na Twój sukces, chcemy poznać Ciebie i Twoje cele. Napisz lub zadzwoń i porozmawiajmy o programie dla Twojej firmy.

KONTAKT
© 2021 PRO.FILL Sp. z o.o. Sp. k. Polityka prywatności