Agencja marketingowa

Jesteśmy firmą, która od kilkunastu lat pomaga markom w ich rozwoju poprzez wsparcie sprzedaży. Przyjmuje to postać programów lojalnościowych i akcji promocyjnych, które obsługujemy wykorzystując do tego autorskie narzędzia technologiczne oraz własne zasoby kadrowe i magazynowe. Z naszych usług skorzystali m.in.: Ergo Hestia, PPG Polska, Kraków Airport, Blachotrapez.

Doświadczenie i rozwój

Swoje doświadczenie zbudowaliśmy na tworzeniu dedykowanych programów lojalnościowych i innych form wsparcia sprzedaży szytych na miarę, elastycznie dopasowywanych do potrzeb naszych klientów.
Jednak świat idzie do przodu, a my razem z nim, dlatego wychodząc naprzeciw obecnym potrzebom rynku i naszych klientów, oferujemy również nasze autorskie rozwiązanie e-nagrody, pozwalające klientom na szybkie i tanie uruchomienie akcji promocyjnych z wykorzystaniem nowoczesnych nagród w postaci cyfrowej.

Filozofia pracy Pro.fill

Na co dzień przyświecają nam następujące wartości: Indywidualne podejście, Rzetelność, Zaangażowanie, Uczciwość, które można nazwać jednym słowem - Profesjonalizm. Bardzo cenimy bezpośredni kontakt i bliską współpracę, dlatego jako specjaliści zorientowani na Twój sukces, chcemy poznać Ciebie i Twoje cele. Napisz lub zadzwoń i porozmawiajmy o programie dla Twojej firmy.

KONTAKT
PFR
© 2022 PRO.FILL Sp. z o.o. Sp. k. Polityka prywatności