Programy lojalnościowe

Programy lojalnościowe od Pro.fill

Efektywne programy lojalnościowe od Pro.fill

W odróżnieniu od systemów motywacyjnych, programy lojalnościowe nie są mierzone wyłącznie przez pryzmat skuteczności w ramach zwiększania obrotów przedsiębiorstwa. Ten rodzaj marketingu nastawiony jest nie tyle na zrealizowanie określonych celów sprzedażowych, co na zbudowanie silnych relacji między klientem a firmą. Skuteczny program lojalnościowy pozyskuje zaufanie odbiorców i trwale przywiązuje ich do danego produktu, marki czy też określonej sieci lub punktu handlowego. Aby nasze działania w tym zakresie były efektywne, wszelkie istotne elementy projektu konsultujemy z Twoim personelem oraz poprzedzamy analizą rynku, w ramach którego funkcjonuje Twój biznes. Dzięki temu otrzymujemy system w pełni dopasowany do potrzeb przedsiębiorstwa oraz optymalny pod względem rodzaju grupy docelowej.

Nasze doświadczenie na polu opracowywania, wdrażania i bieżącej obsługi programów lojalnościowych obejmuje ponad 15 lat. Tak długi okres obecności w branży pozwala nam wcielać w życie rozwiązania, dzięki którym odbiorcy usług naszych Klientów ufają im, kupują nawet po wyższych cenach, a także namawiają do zakupu swoich znajomych.

Współpracując z naszą firmą, oprócz skuteczności podejmowanych przez nas działań, możesz liczyć również na pełną elastyczność. Zapewniamy szeroki zakres wsparcia podczas wszystkich etapów projektu, bieżącą komunikację oraz jesteśmy w stanie dostosować się do oczekiwań wymagających Klientów.

Przebieg współpracy

Pierwszą czynnością, jaką podejmujemy po zdecydowaniu się przez Ciebie na skorzystanie z naszych usług jest analiza przedwdrożeniowa. W ramach tego procesu wyznaczamy wstępne założenia programu lojalnościowego oraz wybieramy skuteczne narzędzia, pozwalające zbudować długotrwałą i silną relację z klientem. Na tym etapie bazujemy na uzyskanych od Ciebie danych oraz na wnioskach wynikających z przeprowadzonych przez nas badań rynku. Kiedy z naszych działań powstanie już wyraźny szkic projektu, szczegółowo omówimy z Tobą wszelkie strategiczne zagadnienia i dostosujemy je do przekazanych przez Ciebie zaleceń. Następnie - po otrzymaniu z Twojej strony pełnej aprobaty opracowanego projektu - zajemy się przygotowaniem programu od strony technicznej i wizualnej oraz stworzymy dedykowaną dokumentację. Aby umożliwić Ci wydajną obsługę kampanii, opracujemy także spersonalizowany system IT oraz stronę internetową przeznaczoną dla jej odbiorców. W ostatnim etapie wdrażania programu lojalnościowego po raz ostatni skonsultujemy z Tobą wszystkie istotne założenia oraz funkcjonalności. Po uzyskaniu finalnej akceptacji, zostanie on uruchomimy.

Bieżąca obsługa programu lojalnościowego

Nasze wsparcie nie kończy się na samym tylko przygotowaniu i wdrożeniu programu lojalnościowego. Po wcieleniu projektu w życie monitorujemy jego efektywność i optymalizujemy poszczególne elementy systemu, nieustannie zwiększając ich skuteczność oraz maksymalizując poziom zaangażowania uczestników. Ponadto zajmujemy się również jego bieżącą obsługą, we wskazanym przez Ciebie zakresie. Na Twoje życzenie jesteśmy w stanie podjąć się m.in.:

  • przygotowywania dodatkowych akcji marketingowych,
  • obsługi infolinii i pozostałych kanałów komunikacji,
  • przeprowadzania zakupów oraz magazynowania i wysyłki nagród oferowanych w ramach programu lojalnościowego,
  • doboru rozwiązań podatkowych opłacalnych dla przedsiębiorstwa,
  • opracowania projektów i nadzoru nad produkcją materiałów reklamowych,
  • stworzenia wszelkich potrzebnych treści copywriterskich,
  • bieżącej obsługi pod kątem reklamacji,
  • całościowego nadzorowania budżetu kampanii,
  • profesjonalnego doradztwa podatkowego w ramach zagadnień dotyczących programu.

Interesują Cię programy lojalnościowe, a jednocześnie współpraca z rzetelnym i działającym w pełni kompleksowo partnerem? Koniecznie zapoznaj się z pozostałymi dostępnymi w naszej witrynie informacjami. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług firmy Pro.fill oraz do nawiązania bezpośredniego kontaktu.

Lojalność to rezultaty
© 2020 PRO.FILL Sp. z o.o. Sp. k. Polityka prywatności