Programy motywacyjne

Programy motywacyjne od Pro.fill

Skuteczne programy motywacyjne z Pro.fill

Proponowane przez naszą firmę programy motywacyjne - w przeciwieństwie do lojalnościowych odpowiedników - nastawione są przede wszystkim na zrealizowanie wyznaczonych przez Ciebie celów sprzedażowych. Aby to osiągnąć, nasz zespół przy pełnej współpracy z Twoimi pracownikami dopasowuje zasady działania programu do specyfiki firmy oraz jej indywidualnych potrzeb. W efekcie udaje się uzyskać maksymalnie zoptymalizowany system nagradzania i premiowania klientów lub personelu.

Marketingiem w takim wydaniu zajmujemy się nieprzerwanie od przeszło 15 lat, dzięki czemu jesteśmy w stanie opracowywać efektywne programy motywacyjne , skrojone na miarę Twojego przedsiębiorstwa. Wszelkie proponowane przez nas rozwiązania zostają poprzedzone analizą zarówno rynku, w ramach którego funkcjonuje Twój biznes, jak i cech samej organizacji oraz typu docelowego odbiorcy. Działamy sprawnie, rzetelnie i jesteśmy w pełni elastyczni, dostosowując się nawet do najtrudniejszych wymagań oraz warunków pracy. Klienci zawsze mogą liczyć na duże zaangażowanie z naszej strony, a także na łatwą i skuteczną komunikację podczas wszystkich etapów przygotowywania oraz obsługi programu.

Poszczególne etapy współpracy

Pierwszą wykonywaną przez nas czynnością jest wspomniana już wcześniej analiza przedwdrożeniowa. Podczas jej przeprowadzania, na podstawie przekazanych przez Ciebie informacji oraz własnych wniosków, odszukujemy rozwiązania, które wyznaczą nam najbardziej efektywną ścieżkę do osiągnięcia uzgodnionych celów wcielanego w życie programu motywacyjnego. W kolejnym kroku zajmujemy się opracowaniem wstępnej koncepcji systemu i bieżącym dopasowywaniem jej do Twoich wskazań. Po uzyskaniu od Ciebie akceptacji, przygotowujemy mechanikę oraz warstwę wizualną, a także całą niezbędną dokumentację, taką jak regulaminy czy umowy. Utworzymy również dedykowany serwis internetowy i system IT do efektywnej obsługi programu. Kiedy wszystkie te elementy zostaną ukończone, a ich zasady działania oraz funkcjonalności zostaną przez Ciebie zaaprobowane, nastąpi uruchomienie programu.

W Pro.fill pozostajemy z Tobą przez cały okres współpracy. Obejmuje ona nie tylko przygotowanie i wdrożenie projektu, ale również jego bieżącą obsługę. Po aktywacji programu motywacyjnego dla Twojej firmy, będziemy monitorować i wspierać wszystkie elementy. Od wprowadzania dodatkowych akcji promocyjnych, podnoszących skuteczność systemu oraz zwiększających zaangażowanie uczestników, przez obsługę dedykowanej infolinii, aż po wysyłkę nagród do odbiorców.

Szczegółowy zakres naszych działań

Zakres, w jakim sprawujemy pieczę nad powstającym programem motywacyjnym zależy od Twoich preferencji. Oprócz wcześniej wspomnianych czynności, nasze działania mogą obejmować również m.in.:

 • Profesjonalne doradztwo podatkowe oraz prawne - na Twoje życzenie nie tylko opracujemy umowy oraz regulaminy projektu, zgodne z obowiązującymi przepisami, ale również wybierzemy dla Ciebie rozwiązania najbardziej efektywne pod względem podatkowym.
 • Kreację oraz komunikację - zajmiemy się opracowaniem spójnej koncepcji graficznej dla wszystkich materiałów reklamowych, a następnie będziemy nadzorować ich produkcję. Ponadto nasi copywriterzy zajmą się pisaniem atrakcyjnych i skutecznych treści marketingowych, a analitycy dobiorą właściwe kanały komunikacji w stosunku do danej grupy docelowej.
 • Przygotowywanie wszelkich niezbędnych rozwiązań stricte dla Twojej firmy - wszelkie funkcjonalności programu motywacyjnego zostaną ściśle dopasowane do wymagań projektu lub opracowane od podstaw na bazie nowoczesnych technologii, którymi dysponujemy.

Jeśli chodzi o samą logistykę oraz bieżącą obsługę systemu, w zakresie naszych kompetencji znajdują się:

 • zakup towaru przeznaczonego na nagrody,
 • magazynowanie produktów,
 • zarządzanie materiałami promocyjnymi oraz bazą nagród,
 • rozpatrywanie reklamacji,
 • obsługa realizowanych zamówień pod kątem podatkowym,
 • archiwizowanie dokumentacji projektowej,
 • nadzór nad budżetem kampanii,
 • bieżące raportowanie wyników.

Jeśli zatem poszukujesz profesjonalnego i w pełni kompleksowego dostawcy programów motywacyjnych, który skutecznie przeprowadzi Cię przez cały proces jego funkcjonowania, serdecznie zapraszamy do współpracy,

Pro.fill - programy motywacyjne szyte na miarę

Lojalność to rezultaty
© 2020 PRO.FILL Sp. z o.o. Sp. k. Polityka prywatności